درباره ما

مجموعه طراحی AKP Design در سال ۱۴۰۱ و با هدف ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ تاسیس شد. تا بحال افتخار همکاری با مجموعه‌های بسیاری را داشتیم و مفتخریم که توانستیم به بهترین شکل ممکن رضایت این عزیزان را جلب کنیم.

برخی از مهم‌ترین خدمات ما عبارتند از: طراحی سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی | ویدیو تبلیغاتی

ماموریت ما

ماموریت اصلی مجموعه طراحی AKP Design کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک در سراسر کشور برای ورود به دنیای گسترده دیجیتال است. دنیایی پر از فرصت‌ها و موقعیت‌هایی که می‌تواند سرنوشت کسب و کار یک برند را به طور کامل رو به پیشرفت و کسب درآمد بیشتر تغییر دهد. مجموعه طراحی AKP Design در این مسیر از اولین قدم همراه کسب و کارها است و با تمام توان به رشد و تعالی برندها برای تبدیل شدن به برندی قدرتمند در دنیای دیجیتال تلاش می‌کند.

چشم انداز ما

اگر درباره هدف و چشم انداز مجموعه طراحی AKP Design سوال بپرسند، جواب را در این جمله بیان می‌کنیم: “کمک در ورود کسب و کارهای ایرانی به دنیای دیجیتال”. مجموعه AKP Design چشم انداز و هدف خود را در راستای موفقیت جمعی کسب و کارها می‌بیند و با بهره‌گیری از متخصصین حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ، روز به روز در تلاش است تا کسب و کارها به راحت‌ترین شکل و بدون دردسر به دنیای عظیم دیجیتال وارد شوند و حس بی‌نظیر کسب درآمد از این فضا را تجربه کنند.

مهارت های ما

طراحی وب (وردپرس)

99 %

طراحی رابط کاربری UI

86 %

HTML 5 & CSS 3

99 %

JavaScript

48 %

سئو و تولید محتوا

95 %

Adobe Video & Graphic Design

85 %

Flex Box

100 %

Bootstrap 4 & 5

95 %

مورد اعتماد برندهای